Kamieniarstwo   Nagrobki   Rypin

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową nagrobków pojedynczych oraz podwójnych, wyróżniających się wysoką jakością wykonania oraz ciekawym wzornictwem.

 

Oferujemy nagrobki w stylu klasycznym i nowoczesnym z granitu pierwszego gatunku, w szerokiej gamie kolorów i wzorów.Granit dzięki swojej odporności na warunki zewnętrzne i naturalne piękno, idealnie nadaje się do produkcji nagrobków.

 

Szlachetny materiał daje możliwość wyboru odpowiedniego koloru i wzoru, który zaspokoi gusta najbardziej wymagających osób. Do wyrobu każdego nagrobka podchodzimy indywidualnie, stosując efektowne wykończenie oraz nadając niepowtarzalną formę.

 

Nagrobek można wzbogacić o dodatkowe akcesoria - aplikacje, wizerunki, wazony, ramki, krzyże, lampiony itp. Dodatki są dopasowane kolorystycznie do nagrobka, tworząc spójny wzór.

 

Zapraszamy do kontaktu:

NAGROBKI POJEDYŃCZE

NAGROBKI PODWÓJNE

GROBOWCE

NAGROBKI POJEDYŃCZE

GROBOWCE

NAGROBKI PODWÓJNE

+48 609 943 675

w-rom@wp.pl

Kamieniarstwo   Nagrobki   Rypin

DOM POGRZEBOWY  -  Rypin

87-500 Rypin, ul. Lipnowska 9            tel. +48 609 943 675

87-500 Rypin, ul. Polna 1D                  tel. +48 601 157 770

 

www.romanowscy.info

W związku z realizacją projektu pn. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa WOJCIECH ROMANOWSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO­HANDLOWY poprzez zakup nowoczesnej wielogłowicowej boczkarki taśmowej niezbędnej do zwiększenia produkcji wypolerowanych płyt granitowych i udoskonalenia płyt nagrobkowych” udoskonaleniu uległ proces produkcji naszych płyt nagrobnych, dzięki czemu obecnie jesteśmy Państwu wstanie zaoferować wyroby o najwyższej jakości i precyzji z dużo krótszym czasem realizacji zamówienia.  

W związku z realizacją projektu pn. „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa ANDRZEJ ROMANOWSKI ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY poprzez zakup piły mostowej niezbędnej do zwiększenia i udoskonalenia produkcji formatek nagrobnych” udoskonaleniu uległ proces produkcji naszych formatek nagrobnych, dzięki czemu obecnie jesteśmy Państwu wstanie zaoferować wyroby o najwyższej jakości i precyzji z dużo krótszym czasem realizacji zamówienia.